КОМПЕТЕНТНО ПРО ШПРИЦИ

Дата публикации 22/11/2006, 12:00
Просмотров: 3751

КОМПЕТЕНТНО ПРО ШПРИЦИ

      Вітчизняний рекламний простір заповнила реклама медпрепаратів та товарів медичного призначення, що відпускаються без рецепта. Усі рекламні повідомлення побудовано приблизно за одним і тим самим принципом: зустрічаються дві жінки, одна з них жаліється на своє здоров’я, а інша відповідає, що у неї була та сама проблема, але після прийому такого-то препарату усе минуло. У пресі ці повідомлення підкріплюються статтями зі свідоцтвами на користь рекламованих препаратів лікарів, членів усіляких віртуальних медичних асоціацій (у звичайних рекламних роликах застосування свідоцтва лікаря – прийом, заборонений законодавчо). Споживачі губляться у потоці усіх цих численних свідчень, часто купуючи ліки, які в кращому випадку просто їм не допомагають, у гіршому – шкодять, але у обох випадках – спустошують їхні гаманці. Однією статтею ми не здатні розкрити усі таємниці медичної галузі, проте принаймні одну серйозну проблему – вибір шприців – обговоримо. А нашими співрозмовниками у цій справі стануть люди, які у процесі своєї повсякденної роботи постійно стикаються з проблемами хворих. Це медсестри та працівники аптек.

Медсестри за уколи без болю

      Перш за все, шприци поділяються на дві категорії: двокомпонентні та трикомпонентні. Конструктивно вони відрізняються наявністю гумового ущільнювача на поршні. Але така невелика відмінність на практиці призводить до дуже серйозних відмінностей у споживчих властивостях товару. “З дня заснування нашої поліклініки ми користуємося трикомпонентними шприцами TMBogMark, - говорить Наталія Максименко, старша медсестра дитячої поліклініки “Медиком”. – І дуже ними задоволені, тому що вони легкі у використанні та дуже зручні. На ринку є досить багато шприців, у яких або слабкий поршень, або він випадає, або він занадто тугий. Наявний у конструкції TMBogMark гумовий ущільнювач значно полегшує як процес набору будь-якого препарату, так і його введення. А в нашому випадку це особливо важливо, тому що ми маємо справу з такими вибагливими пацієнтами, як діти”.
      Дійсно, на практиці переваги трикомпонентних шприців перед двокомпонентними очевидні: ін’єкція виходить менш болючою, у місці уколу не залишається синців та інших неприємних наслідків. У результаті хворі краще себе почувають, не бояться робити уколів та на тлі кращого емоційного стану скоріше одужують.
      «Послугами нашого медпункту користуються як співробітники компанії “Оболонь”, так і члени однойменної футбольної команди, - говорить Алла Погребняк, медсестра здоровпункту ЗАТ «Оболонь».Останні мають медичну страховку та право користуватися послугами будь-якої клініки на свій розсуд, але в особливих випадках (наприклад, для вакцинації себе та членів своєї родини) вони обов’язково звертаються до нас. Оскільки це люди, які дуже ретельно стежать за своїм здоров’ям, то вони обов’язково цікавляться, шприці якої марки ми будемо використовувати, і особливо наполягають, щоб це була TMBogMark: з цією маркою і я, і вони впевнені, що поршень не перекосить, укол пройде швидко і точно з першого разу».

Покупці знають, про що запитати в аптеці

      Але не тільки професійні спортсмени сьогодні непогано знаються на шприцах. Звичайні пацієнти, маючи неабиякий досвід ходіння до поліклінік та лікарень, також починають потроху бачити різницю між шприцами різних марок. «Наші покупці часто запитують “шприци з чорною гумкою”, - говорить Світлана Некрасова, заступник завідуючого аптекою «Фармація» (Київ). – Коли ми чуємо такі слова, то завжди розуміємо, що мова йде про трикомпонентні шприци. Що стосується вибору постачальника трикомпонентних шприців, то ми самі для себе давно визначилися, що найкращу продукцію на нашому ринку пропонує компанія «Богмарк-Україна». По-перше, на шприци TM BogMark ніколи не було нарікань з боку покупців: з їх допомогою укол стає практично безболісним, поршень не пропускає препарат. До того ж вони не дуже дорогі. Безболісність проколювання шкіри досягається завдяки тригранній лазерній заточці голок. Коли приходить покупець і просить шприц з тоненькою голкою, я пояснюю, що тонка голка – це не завжди безболісне проколювання, а от її тригранна лазерна заточка дає саме такий ефект».
      Купуючи шприци, більшість українських покупців уже давно не женеться за найнижчою ціною (шприци – це товар, який коштує дешевше трамвайного квитка, а отже, різниця у декілька копійок є несуттєвою у тому випадку, коли мова йде про власне здоров’я). «Ми працюємо при дитячій поліклініці Резника. Наша аптека існує уже сім років, більшу частину з яких ми працюємо з компанією «Богмарк-Україна», - говорить Ірина Гоголь, завідуюча аптекою «Армтрейд» (Одеса). – Сьогодні ми замовляємо виключно шприци цієї марки. По-перше, на них існує постійний попит, і нам немає сенсу замовляти інші, а по-друге – дешеві шприци купують тільки наркомани, а ми не бажаємо їх заохочувати до відвідування нашої аптеки».
      Звичайно, краще ніколи не хворіти. Але якщо це сталося, від якості ліків та супутніх медичних товарів напряму залежить і швидкість одужання, і виникнення побічних наслідків, і можливі рецидиви хвороби. Зокрема, обираючи шприци, є сенс прислухатися до професіоналів та знавців своєї справи, які довіряють саме TM BogMark.

БогМарк для профессионалов
Производство
Сертификаты
Рынок шприцев
О компании
Продукция
Где купить
Как сделать укол
Вызвать медсестру на дом
Релакс
Контакты

Связаться с нами

Популярные статьи

Контакты

Консультация про шприцы и уколы

Цефазолин

Как сделать безопасный укол?

Харьков

Последние статьи

Медсестра на дом Киев Правый берег

Медсестри Львів

Медсестра Тернопіль

Медсестра на дом Киевская область

Медсестры Харьков и Харьковская область

Богмарк
О компании
Производство
Документация
Завод
Контакты
Продукция
Шприцы
Иглы инъекционные
Иглы для мезотерапии
Иглы для стоматологии
Иглы для ветеринарии
Где купить шприцы
Шприцы в аптеках Украины
Купить шприцы оптом
Шприцы и иглы от производителя
Как сделать укол
Сделать укол самостоятельно
Медсестра на дом
Видеоинструкции
2016 © "БогМарк Украина" Представительство завода по производству медицинских шприцев и игл (Польша, ЕС)
+38 044 502 82 18

БогМарк Украина ООО
Представительство завода Medical-Lomza Sp. z o.o. (Польша, ЕС)
04050 Украина, Киев
ул.Волошская, 23, офис 51