Постачальники фармацевтичної продукції і виробів медичного призначення можуть сховатися "у тінь"

Дата публикации 15/08/2006, 10:00
Просмотров: 803

Постачальники фармацевтичної продукції і виробів медичного призначення можуть сховатися "у тінь"

Міністерство економіки та Міністерство охорони здоров’я готують спільний наказ про новий перелік вітчизняних та іноземних лікарських препаратів і виробів медичного призначення, ціни на які регулюватиме держава. Мета, на перший погляд, цілком пристойна — здешевити продукцію, котру купують медичні заклади для своїх цілей, і таким чином значно підвищити рівень її доступності для пересічних споживачів. Очікується, що так званий соціальний пакет, який налічує нині 132 найменування ліків (ціни на які контролює держава), розширять до 788. Власне, регулювання полягатиме в тім, що буде встановлено граничну торговельну надбавку на них.

Таке рішення трохи спантеличило операторів цього ринкового сегмента. А компанія “Богмарк-Україна” (найбільший постачальник сучасних трикомпонентних шприців і голок до них) надіслала листи до згаданих відомств з аргументацією власної позиції. На думку керівників і фахівців цієї структури, граничні торговельні надбавки на таку кількість зареєстрованої в Україні фармацевтичної продукції мають антипідприємницьке спрямування. Запропонований механізм створить “зрівняйлівку”, за якої єдина надбавка встановлюватиметься як на дорогі, так і на дешеві медпрепарати. Прибуток постачальників об’ємних товарів медичного призначення низької вартості у розрахунку на одиницю товару становить кілька копійок, а витрати на транспортування — досить значні. Тому вони постануть перед вибором: або згортати свій товарний портфель за тими позиціями, котрі не забезпечують їм належної рентабельності, або ховатися “у тінь”.

Щось подібне свого часу трапилося у хлібопекарній галузі. Державне регулювання цін на продукцію призвело до того, що технічний стан підприємств значно погіршився, а заробітна плата працівників і нині залишає бажати кращого. Саме тому на початку квітня цього року Кабмін відмовився від такої практики, ухваливши відповідну постанову.


Автор: Володимир ГАЛЕГА
Опубліковано: газета “Хрещатик”

БогМарк для профессионалов
Производство
Сертификаты
Рынок шприцев
О компании
Продукция
Где купить
Как сделать укол
Вызвать медсестру на дом
Релакс
Контакты

Связаться с нами

Богмарк
О компании
Производство
Документация
Завод
Контакты
Продукция
Шприцы
Иглы инъекционные
Иглы для мезотерапии
Иглы для стоматологии
Иглы для ветеринарии
Где купить шприцы
Шприцы в аптеках Украины
Купить шприцы оптом
Шприцы и иглы от производителя
Как сделать укол
Сделать укол самостоятельно
Медсестра на дом
Видеоинструкции
2016 © "БогМарк Украина" Представительство завода по производству медицинских шприцев и игл (Польша, ЕС)
+38 044 502 82 18

БогМарк Украина ООО
Представительство завода Medical-Lomza Sp. z o.o. (Польша, ЕС)
04050 Украина, Киев
ул.Волошская, 23, офис 51